Schoolvoetbaltoernooi 2010 14 april
Roncallischool C2 winnaar sportiviteitsbeker
Sportiviteit viert hoogtij bij GIJ-Schoolvoetbaltoernooi bij voetbalvereniging DVOV
VELP – Ruim 350 kinderen zijn actief op de tweede woensdag van het GIJ-schoolvoetbaltoernooi. De zevende editie van het door voetbalvereniging DVOV georganiseerde voor Velpse en Rozendaalse basisscholen is daarmee van start gegaan. Deze week de groepen 7 en 8 van de basisscholen.
Het is woensdagmiddag 14 april. De weergoden zijn ons goed gezind. Op de Pinkenberg is het droog en met zo’n 16 graden lenteachtig, terwijl de eerste kinderen met ouders de velden van DVOV betreden. Deze woensdag is het de beurt aan de groepen zeven en acht van de basisscholen uit Velp en Rozendaal. Ze hebben er zin in en de sfeer bij de deelnemers is goed. Iedereen zoekt een plekje op een van de velden, nadat zij zich hebben ingeschreven bij het wedstrijdsecretariaat.
Ook dit jaar doen er ruim 850 kinderen mee verdeelt over 87 teams. Voetbalvereniging DVOV heeft het toernooi drie jaar gelden door de grote toeloop van kinderen gesplitst in twee woensdagen. De groei is er nu wel uit en het aantal stabiliseert zich op het aantal net onder de 900 kinderen. Dat is ook echt de limiet van hoeveelheid teams. Anders zijn er velden te kort of is de speelduur per wedstrijd te kort.
Om stipt half twee fluiten de scheidsrechter af voor de eerste wedstrijden. Het ROC A12 heeft ook dit jaar de scheidsrechters geleverd. De jongelui nemen hun taak serieus op. Een aantal teams gaat echt voor de prijzen en willen de wedstrijden winnen. Sommige teams weten dat de kwaliteit er niet in zit en leggen alle charmes in de strijd om zo sportief mogelijk over te komen. De scheidsrechters geven namelijk punten voor de teams die het meest sportief zijn. Het team met de meeste punten wint de Fair-Play cup. Omdat spelplezier en sportiviteit de belangrijkste bestanddelen zijn van het voetbalfeest is de Fair Play Cup, gesponsord door GIJ-De Gelderse IJzerhandel, de grootste trofee. Het sportiefste elftal bij de C-teams was dit jaar Roncallischool C-2. Zij mochten de Fair Play Cup in ontvangst nemen en op school een plekje geven.
Het sterkste team van de C poules was afkomstig van de Prins Bernhardschool C2
Door de grote aanwezigheid van kinderen, maar ook van ouders en leerkrachten is er ieder jaar opnieuw een geweldige sfeer rondom de velden en de kantine van DVOV. Het prachtige voetbalweer
Sfeerfoto's
Klik op de foto om te beginnen.
Foto's teams
Klik op de foto om te beginnen.
| < Vorige | Volgende > |
|---|



